Saha-Betonu-m2-fiyati-2-1

Saha Betonu m2 fiyatı 2022

Saha Betonu m2 fiyatı

Saha betonu için birim fiyatı da merak edilir. Saha betonu m2 fiyatı alanında 1000 TL ile 3000 TL arasında değişkenlik gösterir. Üstelik bu durum sahanın ne kadar geniş olduğu ve uygulanacak olan beton yapısı ile de ilgilidir. Yani bu alanda betonun genel kullanımı gramajı ön plana çıkar. Gramaj betonun ne kadar kullanılacağını ortaya koyar.
Beton gramajı ne kadar çok kullanılırsa birim fiyatı da o kadar çok artar. Bu alanda saha betonu için sahanın genişliği ve hacmi de ortaya çıkar. Tüm bunlar hesaplandığı zaman genel bir birim fiyatı ortaya çıkar. Saha betonu için kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatı etkiler.

Saha betonu m2 fiyatı

Saha Betonu Fiyatı

Birim fiyatı için birkaç yapı öne çıkar. Saha betonu m2 fiyatı alanında değişkenlik gösteren fiyatlar ortaya çıkar. Bu alanda fiyatlar kullanılacak olan malzemede ve bunun kullanıldığı alanda ön plana çıkar. Tüm bunlar aslında birim fiyatı üzerinden saha betonunu ortaya çıkartır. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalınmaz.
Bu alanda betonu uygulayacak olan ustanın genel hizmeti de devreye girer. Hizmet de katılırsa eğer birim fiyatında geniş ölçekli olan bir artış sağlanır. Birim fiyatı alanında m2 cinsinden gerekli açıklama yapılır. Bu alanda tüm işlemler hesaba katılarak genel bir fiyat devreye girer. Saha betonu m2 fiyatı böylece hesaplanmış olur.

Kaynak : https://zeminbetonsilim.com/